درباره ما

درباره ما

صنایع مفتولی حصار گستر فعالیت خود را درزمینهٔ تولید فنس، تولید پایه فنس و محصولات مفتولی در سال ۱۳۹۰ آغاز نمود. این شرکت با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه جزو پیشروهای این صنعت در شیراز و جنوب کشور می‌باشد.

این شرکت اعتبار و حسن شهرت خود را مدیون اعتماد مشتریان و تلاش بی‌وقفه کارکنان خود در ارائه خدمات مؤثر بوده است. تلاش این شرکت تولید محصولات مفتولی، فنس و پایه فنس، باکیفیت بالا و قیمت مناسب می‌باشد که به دلیل تولید دستگاه‌های فنس بافی تمام اتوماتیک با تکنولوژی روز دنیا توسط شرکت حصار گستر و طبق نیاز خود شرکت، در این مسیر موفق بوده‌ایم.

صنایع مفتولی حصار گستر به‌عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در شیراز و جنوب کشور، تولیدات خود شامل فنس گالوانیزه، فنس گالوانیزه روکش پلاستیک و پایه فنس را با تمرکز بر کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می‌کند.

صنایع مفتولی حصار گستر درزمینهٔ اجرای فنس کشی، تجربه و تخصص بالایی با توجه به انجام ده‌ها پروژه شخصی و سازمانی کسب نموده و با بهره‌گیری از پرسنل متخصص خود در این زمینه به‌صورت تخصصی در کمترین زمان و قیمت مناسب آماده همکاری باهم وطنان عزیز می‌باشد.